پنج شنبه 10 خرداد 1403، 30 May 2024


مشخصات آگهی
تعداد بازدید: 144

تعمیر و سرویس آسانسور تضمینی انقلاب

تعمیرکار و سرویسکار حرفه ای آسانسور در محدوده انقلاب تهران 09125376268 شرکت معتبر و حرفه ای تعمیرات خرابی آسانسور در انقلاب مرکز سرویسکار فوری و شبانه روزی آسانسور در میدان و خیابان انقلاب تهران

نام و نام خانوادگی:

مهندس رفیعی

موقعیت:

تهران

تاریخ ارسال:

22 آبان 1402 ساعت 17:30

تاریخ انقضا:

30 آبان 1410

تلفن تماس:

02146130971

موبایل:

09125376268

پست الکترونیکی:

kgmelevator@gmail.com

آدرس:

-

متن آگهی

تعمیرکار و سرویسکار آسانسور محدوده انقلاب تهران

با کیهان گستر مانا همیشه بالا باشید!

آیا به دنبال شرکتی حرفه ای و معتبر برای خدمات سرویس، نگهداری و تعمیر آسانسور در منطقه انقلاب تهران هستید؟ پس دیگر نیازی به جستجو ندارید، چرا که کیهان گستر مانا اینجاست تا به شما خدمات بی نظیری ارائه دهد.

طبقه‌بندی اولین کار ما در کیهان گستر مانا، ارائه خدمات با کیفیت و قابل اعتماد به مشتریان عزیز است. با تیم مجرب و متخصصمان، ما از آخرین تکنولوژی و تجهیزات پیشرفته استفاده می‌کنیم تا بهترین خدمات را به شما ارائه نماییم. هدف ما در کیهان گستر مانا، اطمینان شما در مورد سلامت و عملکرد صحیح آسانسورهای شما است.


از مزایای تعامل با کیهان گستر مانا می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:


1. تیم متخصص و حرفه‌ای:
در کیهان گستر مانا با تعدادی از بهترین متخصصان در صنعت سرویس، نگهداری و تعمیر آسانسور همراه هستیم. آن‌ها آماده‌اند تا هرگونه مشکلی را برطرف کنند و به شما راهکارهای مناسبی را ارائه دهند.


2. کیفیت برتر:
در کیهان گستر مانا، کیفیت و عملکرد برتر برای ما اولویت است. با استفاده از تکنولوژی مدرن و تجهیزات به روز، خدماتی با کیفیت ارائه می‌دهیم تا شما بتوانید به راحتی از آسانسورهای خود استفاده کنید.


3. پاسخگویی سریع:
در کیهان گستر مانا، خدمات سریع و قابل اعتماد را به شما ارائه می‌دهیم. هر موقع نیاز به تعمیر یا سرویس داشتید، تیم فنی ما فوراً به محل مورد نظر شما می‌رود تا مشکلات را برطرف کند.


4. قیمت مناسب:
در کیهان گستر مانا، قیمت‌های ما مناسب و رقابتی است. ما بهترین خدمات را با قیمتی که ارزش آن را دارد، ارائه می‌دهیم تا همیشه از خدمات ما رضایت داشته باشید.


تماس بگیرید و به ما اعتماد کنید. کیهان گستر مانا همیشه در خدمت شماست تا بهترین خدمات سرویس، نگهداری و تعمیر آسانسور را به شما ارائه دهد.


تعمیرات برد و تابلو فرمان و موتور آسانسور در محدوده انقلاب تهران

آیا در تهران در حال به وجود آوردن یک مشکل فنی با بردها و تابلوهای فرمان موتورهای آسانسور خود هستید؟ آیا به دنبال یافتن یک مرکز تعمیر معتبر و با تجربه در محدوده انقلاب هستید؟


ما، کیهان گستر، متخصصان در تعمیر بردها و تابلوهای فرمان موتورهای آسانسور هستیم. با سال‌ها تجربه در این صنعت، در تواناییم اطمینان داده و به شما کمک می‌کنیم تا آسانسورهای خود را به بهترین وضعیت عملکردی بازگردانی کنید.


ما در محدوده انقلاب تهران قرار داریم و می‌توانیم با سرعت و کارایی بالا به تعمیر و تعویض بردها و تابلوهای فرمان شما بپردازیم. تیم متخصص و مجرب ما با تمامی مدل‌ها و برندهای آسانسور آشنا هستند و توانایی همه جانبه در رفع اشکال را دارند.


برای ما، اولویت اصلی کیفیت و قابلیت اعتماد است. به همین دلیل، از قطعات اصلی و با کیفیت و تکنولوژی روز استفاده می‌کنیم تا مشکلات شما را به طور دائمی رفع کنیم. علاوه بر این، ما سعی می‌کنیم خدماتمان را در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام دهیم و با قیمتی مناسب و منصفانه.


پس اگر در تهران در حال به وجود آمدن هر گونه مشکل فنی در بردها و تابلوهای فرمان آسانسور خود هستید، به ما اعتماد کنید. با کیهان گستر، آسانسورهای خود را در بهترین وضعیت عملکردی قرار خواهیم داد و به شما اطمینان خاطر خواهیم داد. تماس بگیرید و با تیم ما در ارتباط باشید.


پرسش و پاسخ آسانسوری :

پرسش:
اگر خدای نکرده سیم بکسل هایی که کابین آسانسور به آنها متصل هستند، قطع شوند، آسانسور سقوط می کند؟


پاسخ: 
بله، آسانسور سقوط می کند.
ولی پس از طی مسافتی به سمت پایین، ترمزهای اضطراری کابین (پاراشوت) عمل کرده و کابین را متوقف می کند.
پس خیلی خیلی مهم است که پاراشوت (ترمزهای اضطراری) آسانسور شما همیشه در وضعیت مناسب و آماده به کار قرار داشته باشند.
💯 این توصیه مهم را خیلی جدی بگیرید 💯


کابین آسانسور توسط چند رشته سیم بکسل در چاه آسانسور آویزان (معلق) است.
لذا موقع سوار شدن به کابین سعی کنید تعادل آن را حفظ کنید.
اگر تنها در کابین هستید بهتر است در مرکز بایستید.
اگر شخصی در سمت چپ کابین است شما در سمت راست بایستید و بلعکس.
در کل تلاش کنید در هر حالتی تعادل کابین حفظ شود.


این مطلب را به اشتراک بگذارید:
تبلیغات
چند آگهی دیگر