جمعه 25 خرداد 1403، 14 June 2024


مشخصات آگهی
تعداد بازدید: 97

تعمیر و سرویس آسانسور شبانه روزی ولیعصر تهران

شرکت معتبر تعمیرکار خرابی برد و تابلو آسانسور در محدوده ولیعصر تهران09125376268 مرکز خدمات سرویسکار نگهداری دوره ای انواع آسانسور در میدان ولیعصر تعمیرات فوری و تضمینی آسانسور در خیابان ولیعصر تهران

نام و نام خانوادگی:

مهندس رفیعی

موقعیت:

تهران

تاریخ ارسال:

24 آبان 1402 ساعت 12:23

تاریخ انقضا:

29 آبان 1410

تلفن تماس:

02146130971

موبایل:

09125376268

پست الکترونیکی:

kgmelevator@gmail.com

آدرس:

-

متن آگهی

تعمیرکار و سرویسکار آسانسور در محدوده ولیعصر تهران

آیا شما در ولیعصر تهران ساکن هستید و به دنبال یک شرکت معتبر و حرفه ای برای سرویس، نگهداری و تعمیر آسانسور خود هستید؟

به شرکت کیهان گستر مانا خوش آمدید، این شرکت با بیش از 10 سال سابقه در زمینه خدمات آسانسور به مشتریان خود راهکارهایی مانند سرویس، نگهداری و تعمیرکامل آسانسورهای شما ارائه می‌دهد.

با داشتن تیم متخصص و مجربی از تکنسین‌ها و کارشناسان حرفه‌ای، شرکت کیهان گستر مانا آماده است تا از مشکلات و نقصان آسانسورهای شما در کوتاه‌ترین زمان ممکن رفع کند و آن‌ها را به حالت عملکردی بهتر برگرداند.


در کیهان گستر مانا، به طور مداوم نگهداری دوره‌ای آسانسورها اجرا می‌شود تا از آسیب دیدگی درازمدت و هزینه‌های بیشتر جلوگیری شود. همچنین، پس از هر سرویس و تعمیر آسانسور، گواهی و ضمانت نامه صادر می‌شود تا به شما اطمینان داده شود که آسانسور شما به بهترین وضعیت برگشته است.

با انتخاب کیهان گستر مانا برای خدمات آسانسور، به مشتریان همیشگی شرکت اطمینان بیشتری خواهید داشت. شرکت کیهان گستر مانا برای شما در دسترس است و تنها کافیست با ما تماس بگیرید.


مرکز تعمیرات آسانسور در محدوده ولیعصر

کیهان گستر مرکز، یکی از رهبران صنعت تعمیر و نگهداری آسانسور در تهران است. با سال‌ها تجربه در این صنعت، ما مفتخریم که خدمات با کیفیتی را در زمینه تعمیر برد و تابلو فرمان و موتور آسانسور ارائه دهیم.

دسترسی آسان به محدوده ولیعصر تهران، محل فعالیت ما را برای شما موثرتر می‌کند. برخی از خدمات ما عبارتند از تعمیر برد‌های آسانسور، تعمیر تابلو فرمان آسانسور و تعمیر موتور‌های آسانسور.


تیم ما تشکیل شده از تعمیرکاران ماهر و مجربی است که با استفاده از تجهیزات پیشرفته و تکنولوژی روز دنیا، مشکلات آسانسور شما را به سرعت و با دقت برطرف می‌کنند. با نیروی کار ما، مطمئن باشید که آسانسور شما به بهترین عملکرد خود باز خواهد گشت.


علاوه بر تعمیرات، ما همچنین خدمات نگهداری دوره‌ای آسانسور را نیز ارائه می‌دهیم تا از عمر آسانسور شما حفاظت کنیم و هزینه‌های ناخوشایند تعمیرات بزرگتر را از بین ببریم.

پس اگر شما نیاز به تعمیر برد و تابلو فرمان و موتور آسانسور در محدوده ولیعصر تهران دارید، با کیهان گستر مرکز تماس بگیرید. ما همیشه آماده ارائه خدمات عالی به شما هستیم.


شاسی موتور آسانسور

ساخت و علت وجود شاسی موتور می پردازیم


شاسی موتور یک سازه فلزی است که وزن کل سیستم مکانیکی آسانسور روی آن سوار می باشد.
اما در اصل دو قطعه روی آن نصب و مونتاژ می گردد:
1-موتور 
2-فلکه هرزگرد
و سایز قطعات آسانسور روی آن سوار می باشد.


علل اصلی ساخت شاسی موتور:

ایجاد ثبات و عدم حرکت و لرزشهای عمودی و افقی به کابین آسانسورحفظ زاویه آلفا ( در واقع ایجاد فاصله عمودی مناسب فی مابین فلکه موتور و فلکه هرزگرد آسانسور)
تمام قطعات موتور شامل گیربکس ، ترمز باید روی یک شاسی که از قبل طراحی شده و بر سقف آسانسور جا گذاری شده مونتاژ شود. 
این شاسی از جنس فولاد می باشد و وظیفه آن نگه داری تمام قطعات موتور در یک تراز می باشد.


کل مجموعه شاسی و موتور قابلیت این را دارد که در صورت نیاز به طور یکپارچه جابه جا گردد.
 این شاسی موتور باید طوری طراحی شده باشد که تحت هیچ شرایطی دچار خمیدگی نشود، شایان ذکر است که این مجموعه باید به گونه ای نصب وطراحی گردد که به هنگام کار آسانسور هیچگونه لرزش و صدای اضافی نداشته باشد.


حرکت حلزونی که در پی در گیری آن با چرخ دنده هایش اتفاق می افتد نباید در موتور خانه یا حتی در کابین حس شود به همین دلیل کل شاسی موتور آسانسور به همراه موتور گیربکس بر روی قطعاتی به نام لرزه گیر قرار می گیرند این امر سبب حرکت چرخ دنده ها حس نشود. 
لرزه گیر زیر شاسی موتور نوسانات آسانسور را به سازه ساختمان انتقال نمی دهد و به حرکت آسانسور نرمی می بخشد.


از پیش ساخته شدن شاسی موتور یا در بیشتر مواقع استفاده از کلیشه های مختلف برای موتور گیربکس ها یا حتی موتور گیرلس ها این قابلیت را به ما می دهند که زاویه آلفای مطلوبی به دست آورده و همچنین شاسی موتور از ظرافت و زیبایی قابل قبول برخوردار گردد.


دو پارامتر ذیل جهت طراحی مناسب شاسی موتور کفایت می نماید:فاصله افقی ریلهای راهنمای کابین تا ریلهای راهنمای وزنه 
مارک و مدل موتور (به طبع آن قطر فلکه موتور در نتیجه قطر فلکه هرزگرد ، فاصله کف موتور تا آکس فلکه موتور و همچنین فواصل پیچهای موتور به دست خواهد آمد.


این مطلب را به اشتراک بگذارید:
تبلیغات
چند آگهی دیگر