پنج شنبه 10 خرداد 1403، 30 May 2024


مشخصات آگهی
تعداد بازدید: 102

تعمیر و سرویس آسانسور تهرانپارس

تعمیرات تخصصی تضمینی برد و تابلو فرمان آسانسور در تهرانپارس 09125376268 بهترین شرکت تعمیرکار رفع خرابی موتور و گیربکس آسانسور محوده تهرانپارس مرکز خدمات سرویسکار دوره ای نگهداری آسانسور تهرانپارس

نام و نام خانوادگی:

مهندس رفیعی

موقعیت:

تهران

تاریخ ارسال:

29 آبان 1402 ساعت 05:40

تاریخ انقضا:

30 آبان 1410

تلفن تماس:

02146130971

موبایل:

09125376268

پست الکترونیکی:

kgmelevator@gmail.com

آدرس:

-

متن آگهی

بهترین تعمیرکار و سرویسکار آسانسور در محدوده تهرانپارس

آیا به دنبال یک شرکت حرفه ای و قابل اعتماد برای سرویس، نگهداری و تعمیر آسانسور در منطقه تهرانپارس هستید؟
با کیهان گستر مانا همراه شوید، یک شرکت با سابقه بیش از 20 سال در ارائه خدمات آسانسور در این منطقه.

خدمات متنوع و کامل کیهان گستر مانا شامل سرویس و تعمیر دوره ای آسانسور، بررسی فنی و تست های لازم، تعمیرات صورت گرفته در محل، برقراری نگهداری و آپگرید آسانسور و تهیه قطعات یدکی مربوطه است.

تیم متخصص ما، که تجربه و دانش لازم را در این حوزه دارد، به شما اطمینان می دهد که آسانسور شما به بهترین شکل ممکن عمل می کند و از نگرانی ها در مورد عملکرد و ایمنی آن خلاص می شوید.


پیشنهاد ما برای شما این است که حالا به جای اندازه گیری های خودسرانه و نگهداری ضعیف، با کیهان گستر مانا تماس بگیرید. ما برای آمادگی پاسخگویی به خدمات شما هستیم و می توانیم زمانی را مناسب با برنامه شما برای انجام کار تعیین کنیم.


با کیهان گستر مانا، آسانسورهای شما همیشه در اوج عملکرد قرار می گیرند و شما را از هرگونه نگرانی در استفاده و ایمنی آنها در بر طرف می سازد. اعتماد خود را به ما بسپارید و تحولی مثبت در کیفیت خدماتتان تجربه کنید.

تماس با ما در کیهان گستر مانا، ضمانتی است برای عملکرد بهتر آسانسورهای شما!


مرکز تعمیر آسانسور در محدوده تهرانپارس

اگر شما نیاز به تعمیر برد، تابلو فرمان یا موتور آسانسور خود در منطقه تهرانپارس تهران دارید و به دنبال یک مرکز تعمیر قابل اعتماد و با تجربه هستید ،ما در شرکت کیهان گستر، متخصصین در زمینه تعمیر برد، تابلو فرمان و موتور آسانسور در منطقه تهرانپارس هستیم. با سالها تجربه در این صنعت، ما به شما خدمات حرفه ای و با کیفیتی ارائه می دهیم.


تیم ما از تعمیرکاران ماهر و مجرب تشکیل شده است که برترین دانش و تجربه را در زمینه تعمیر برد، تابلو فرمان و موتور آسانسور دارند. با تجهیزات پیشرفته و قطعات اصلی، ما قادر به تعمیر و بهینه سازی آسانسور شما هستیم.


ما به قیمت های رقابتی و معقولی عمل می کنیم و به شما کمک می کنیم تا بودجه خود را در دست کنترل داشته باشید. همچنین، با توجه به ضرورت تعمیرات فوری، ما خدمات اضطراری 24 ساعته را نیز در اختیار شما قرار می دهیم.


با کیهان گستر، شما به آسانسوری امن، پایدار و کارآمد دست خواهید یافت. بیش از همه، رضایت مشتریان ما برای ما اولویت است و ما تمام تلاش خود را برای ارائه خدماتی بی نظیر می کنیم.


به کیهان گستر برای تعمیرات برد، تابلو فرمان و موتور آسانسور خود اعتماد کنید و با آرامشی که می دانید تجهیزات شما در دست خوبی قرار دارد، زندگی کنید.

برای اطلاعات بیشتر و رزرو خدمات، با ما تماس بگیرید.


بیمه بی نام آسانسور 

سوال:
واژه “بي نام" در بيمه نامه آسانسور  به چه معني است ؟
توضيح : در  پرسشنامه يكسان بازرسي فني آسانسور بر ذينفع بودن مدير و مالكان ساختمان  بصورت " بي نام" تاكيد شده است. 


جواب:
" بي نام" در صنعت بيمه يك اصطلاح حقوقي است و پرداخت خسارت به ذينفعاني كه بيمه نامه برای آنها بصورت " بي نام" صادر شده باشد ، مستقل از اينكه در زمان انعقاد قرارداد خريد بيمه چه شخص يا اشخاصي ذينفع بيمه نامه بوده اند ، ممکن است.


توضیح ۱: 
در صورت تغییر مدیر ساختمان و یا مالکین طی اعتبار بیمه نامه ، امکان پرداخت خسارت با توجه به  صدور بیمه نامه بصورت « بی نام» به مدیر ساختمان و مالکین  جدید وجود دارد.


توضیح۲: 
عدم درج نام ذینفعان در بیمه نامه  به معنی « بی نام » بودن آن نیست و لازم است عبارت :
« مدیر ساختمان و مالکان ساختمان  بصورت بی نام جزو ذینفعان این بیمه نامه می باشند » 
مطابق مندرجات پرسشنامه یکسان بازرسی در بیمه نامه درج گردد.


توضیح ۳:
بیمه گذار ( خریدار بیمه نامه ) می تواند شرکت فروشنده آسانسور ، مالک یا مدیر ساختمان باشد.


توضیح ۴:
بیمه نامه نباید پرداخت خسارت را مشروط به شرایط خاص نماید ، مگر آن شرط جزو الزامات بازرسی فنی آسانسورها باشد.  نظیر : لزوم اعتبار قرارداد سرویس و نگهداری آسانسور در طول زمان اعتبار بیمه نامه و نظایر آن


توضیح ۵:
درج ظرفیت آسانسور ، تعداد توقف، آدرس و پلاک ثبتی ساختمان  در بیمه نامه الزامی است و این اطلاعات باید مطابق مشخصات مندرج در گواهینامه بازرسی آسانسور  باشند.


توضیح ۶:
بیمه نامه نمیتواند بخشی از ظرفیت  آسانسور، بخشی از تعداد توقف و یا بخشی از بهره برداران آسانسور را پوشش دهد و چنین بیمه نامه ای در بازرسی فنی آسانسور قابل پذیرش نیست.


این مطلب را به اشتراک بگذارید:
تبلیغات
چند آگهی دیگر