پنج شنبه 31 خرداد 1403، 20 June 2024


مشخصات آگهی
تعداد بازدید: 177

تعمیر و سرویس آسانسور فوری در فلاح

تعمیرکار شبانه روزی برد و تابلو فرمان آسانسور در محدوده فلاح تهران 09125376268 سرویسکار دوره ای تضمینی و تخصصی آسانسور در فلاح شرکت قدیمی و معتبر خدمات نگهداری و پشتیبانی آسانسور در فلاح

نام و نام خانوادگی:

مهندس رفیعی

موقعیت:

تهران

تاریخ ارسال:

29 آبان 1402 ساعت 07:06

تاریخ انقضا:

30 آبان 1410

تلفن تماس:

02146130971

موبایل:

09125376268

پست الکترونیکی:

kgmelevator@gmail.com

آدرس:

تهران، بزرگراه آیت الله سعیدی، خیابان جی، پلاک 368

متن آگهی

تعمیرکار و سرویسکار آسانسور در محدوده فلاح تهران

آیا به دنبال شرکتی معتبر برای سرویس، نگهداری و تعمیر آسانسور در منطقه فلاح تهران هستید؟ بازرگانی کیهان گستر مانا آماده ارائه خدمات با کیفیت در این زمینه می‌باشد.

با بیش از 20 سال تجربه درخشان در عرصه آسانسورها، ما به عنوان یکی از بهترین و معتبرترین شرکت‌های سرویس و نگهداری آسانسور در تهران فعالیت می‌کنیم. هدف ما ارائه خدماتی حرفه‌ای، ایمن و موثر است تا شما بتوانید با آسانسوری بهینه و قابل اطمینان در ساختمان خود خدماتی راحت و لذت‌بخش را به ساکنان و سازمان‌هایتان ارائه دهید.


تیم متخصص و با تجربه ما از تکنولوژی‌های پیشرفته و ادوات کاربردی برای تعمیرات و سرویس‌دهی استفاده می‌کند. ما عملکرد آسانسور را بهبود داده، از سرعت و کارایی آن اطمینان حاصل می‌کنیم و در برابر خرابی‌های غیرمترقبه آن آمادگی کامل داشته‌ایم.


در خدمت ما قرار گرفتن به شما امکان می‌دهد تا به طور کامل بر روی همه‌ی نیازهای آسانسور خود تمرکز کنید و نگرانی‌های مربوط به نگهداری و تعمیر آن را فراموش کنید. ما به صورت دوره‌ای سرویس و بازدید تخصصی به ساختمان شما می‌آییم تا وضعیت آسانسور را بررسی کنیم و هر گونه مشکل موجود را تشخیص داده و بر آن عمل کنیم. علاوه بر این، در صورتی که مستلزم تعویض بخشی از آسانسور باشید، می‌توانید به ما اعتماد کنید که با بهترین قطعات یدکی موجود در بازار و با تهیه آسانسورهای مدرن و قابل اطمینان به شما کمک کنیم.


پشتیبانی ۲۴ ساعته ما همچنین شامل پاسخگویی به خواسته‌ها و نیازهای شما در زمان‌های اضطراری است. تیم فنی ما در هر زمان از شبانه‌روز آماده است تا به شما در صورت رخداد هرگونه خرابی یا نیاز فوری به تعمیر آسانسور کمک کند.


در کل، با انتخاب بازارگانی کیهان گستر مانا، شما به اطمینان از سرویس و تعمیر خلاقانه آسانسور خود دست می‌یابید. بهره‌برداری بهینه از آسانسور شما و رضایت مشتریانتان از اهداف اصلی ماست. همین حالا با ما تماس بگیرید و با خدمات ما آشنا شوید.


تعمیر برد و تابلو فرمان و موتور آسانسور در فلاح

آیا برد و تابلو فرمان و موتور آسانسور شما نیاز به تعمیر دارد؟ کیهان گستر مرکز تعمیر برد و تابلو فرمان و موتور آسانسور در محدوده فلاح تهران به شما کمک خواهد کرد.


اگر آسانسور شما با مشکلات فنی روبرو شده است، بهترین راه حل این است که به تعمیرات تخصصی و حرفه ای مراجعه کنید. کیهان گستر با سال ها تجربه در زمینه تعمیر و نگهداری بردها، تابلو فرمان و موتورهای آسانسور متخصصان ما آماده است تا به شما کمک کنند.


تیم ما از کارشناسان حرفه ای و مجرب در زمینه تعمیرات برد، تابلو فرمان و موتورهای آسانسور تشکیل شده است. آنها با استفاده از تجهیزات پیشرفته و روش‌های مدرن، مشکلات فنی را در کوتاه‌ترین زمان ممکن برطرف می‌کنند.


ما در کیهان گستر به ارائه خدمات با کیفیت برای مشتریانمان افتخار می‌کنیم. ما به دقت به تمام نیازهای شما گوش می‌دهیم و راه حل‌هایی سفارشی ارائه می‌دهیم تا پس از تعمیر، آسانسور شما به بهترین وضعیت برگردد.


اگر شما در محدوده فلاح تهران هستید و نیاز به تعمیر برد، تابلو فرمان و موتور آسانسور خود دارید، با ما تماس بگیرید. ما در زمان کوتاهی به دسترسی شما هستیم و به سرعت به محل شما می‌رسیم.

به ما اعتماد کنید و بر روی تخصص و حرفه‌ایتان حساب کنید. کیهان گستر مرکز تعمیر برد و تابلو فرمان و موتور آسانسور در محدوده فلاح تهران، همیشه آماده خدمت رسانی به شما می‌باشد.


استاندارد آسانسور در ایران

استاندارد نظمی است مبتنی بر نتایج استوار علوم ،فنون و تجارب بشری در رشته ای از فعالیت های عمومی که به صورت قواعد ، مقررات و نظام نامه به منظور ایجاد هماهنگی و وحدت رویه ، توسعه تفاهم ، تسهیل ارتباطات ، صرفه جویی در اقتصاد ، حفظ سلامت و گسترش مبادلات بازرگانی داخلی و خارجی به کار می رود به عبارت دیگر استاندارد یک راه حل دائمی برای یک مشکل تکراری است .


از سال 1377 تلاش های زیادی برای تهیه و تدوین استاندارد های ملی آسانسور بعمل آمده و نهایتا استاندارد ملی آسانسور به شماره 1-6303 برای آسانسور های کششی مورد تصویب کمیته ملی قرار گرفته  و از ابتدای سال 1382 اجباری گردید .


دانستنی های آسانسور 

آيا نصب پرده  يا چشم نوري در دربهاي تمام اتوماتيك الزام استاندارد ملي ١-٦٣٠٣ مي باشد؟


خير؛ با اينحال طبق استاندارد ملي ١-٦٣٠٣ لازم است در درب هاي با نيروي محركه خودكار  در صورتيكه شخص يا شي بين درب گير كرد، درب بصورت خود بخود باز شود.
نيرويي كه موقع بسته شدن درب اعمال مي شود بايد كمتر از ١٥٠ نيوتن باشد و اندازه گيري مقدار اين نيرو نبايد در يك سوم ابتدائي بسته شدن درب باشد.
البته در آسانسورهای ساختمانهایی عمومی طبق بخشنامه های استاندارد اجباریست.


طبق استاندارد ملي ١-٦٣٠٣ درب موتورخانه نبايد به سمت داخل باز شود.
لذا  طراحي بازشوي  درب موتورخانه بايد به سمت بيرون و يا بصورت كشويي انجام شود.
در هر حال تامين شرايط قفل درب موتورخانه بايد قابل اجرا باشد. ( از بيرون با كليد و از داخل بدون كليد باز شود)


سرعت درگيري و ظرفيت پاراشوت  مندرج روي پلاك ترمز ايمني به چه معناست و ارتباط آن با مشخصات فني آسانسور ( جرم كابين و ظرفيت كابين )  و سرعت درگيري گاورنر چيست؟ 


سرعت درگيري و ظرفيت پاراشوت ( P+Q) مندرج  روي پلاك ترمز ايمني بيانگر توانايي ترمز ايمني در عملكرد ( متوقف ساختن كابين با بار نامي و نگهداشتن آن)  با اين ظرفيت و در اين سرعت است. 
به همين دليل ظرفيت مندرج روي پلاك ترمز ايمني ( P+Q ) بايد از مجموع جرم كابين ( P) و بار نامي ( Q) آسانسوري كه ترمز ايمني روي آن نصب مي شود، بزرگتر باشد و سرعت درگيري ترمز ايمني  مندرج روي پلاك ترمز ايمني از سرعت درگيري گاورنر  مندرج روي پلاك گاورنر بزرگتر باشد. 


مثال:
P=500kg ( جرم كابين)
Q=375 kg ( بار نامي كابين = ٥ نفره )
V= 1 m/s    ( سرعت نامي كابين)
----------------------------

مشخصات فني مندرج روي پلاك گاورنر:

Vg= 1.3 m/s ( سرعت درگيري گاورنر )

----------------------------

مشخصات فني  مندرج روي پلاك  تر مز ايمني :
P+Q=1000 kg ( ظرفيت ترمز ابمني)
Vs=1.5 m/s ( سرعت درگيري ترمز  ايمني)
-----------------------------

در اين مثال از آنجا كه ظرفيت ترمز ايمني بيشتر از P+Q  آسانسور است ( 875<1000)  و سرعت درگيري مندرج در پلاك ترمز ايمني بزرگتر از سرعت درگيري گاورنر است ( 1.3<1.5) انتخاب ترمز ايمني درست و طبق استاندارد میباشد.


آیا بعد از استپ های گاورنر و فلكه هرزگرد آن ،  استپ روی پاراشوت یا میل پاراشوت نیز الزامی میباشد؟


جواب :
بله، ترمز ايمني ( پاراشوت ) نيز بايد مجهز به ميكروسويج سري ايمني باشد و در سيستم ترمز ايمني به عنوان ايمني دوم ( بعد از گاورنر) عمل مي كند.
توضيح: ميكروسوييچ فلكه هرزگرد گاورنر، لزوما در هنگام عملكرد گاورنر تحريك نمي شود و بمنظور حفظ تعادل  در وزنه و حصول اطمينان از در مدار بودن طناب گاورنر نصب مي شود.

                         


این مطلب را به اشتراک بگذارید:
تبلیغات
چند آگهی دیگر