پنج شنبه 10 خرداد 1403، 30 May 2024


مشخصات آگهی
تعداد بازدید: 163

تعمیر و سرویس آسانسور شهران

بهترین مرکز خدمات تعمیرات برد و تابلو آسانسور در محدوده شهران تهران09125376268 تعمیرکار رفع خرابی انواع اسانسور هیدرولیک و کششی در شهران شرکت سرویسکار دوره ای نگهداری و پشتیبانی آسانسور در شهران

نام و نام خانوادگی:

مهندس رفیعی

موقعیت:

تهران

تاریخ ارسال:

29 آبان 1402 ساعت 09:58

تاریخ انقضا:

30 آبان 1410

تلفن تماس:

02146130971

موبایل:

09125376268

پست الکترونیکی:

kgmelevator@gmail.com

آدرس:

-

متن آگهی

تعمیرکار و سرویسکار آسانسور در شهران تهران

آیا به دنبال یک شرکت قابل اعتماد برای سرویس، نگهداری و تعمیر آسانسور در شهران تهران هستید؟ پس، کیهان گستر مانا شرکتی است که بهترین خدمات را در این زمینه ارائه می‌دهد.

با بیش از 20 سال تجربه و استفاده از تکنولوژی‌های نوین، کیهان گستر مانا از تیم متخصص و مجربی تشکیل شده است که همواره در جریان آخرین دستاوردهای علمی قرار دارد. این شرکت تمامی امور مربوط به سرویس ، نگهداری و تعمیر آسانسورها را با بالاترین کیفیت و به صورت حرفه‌ای انجام می‌دهد.

از خدمات ارائه شده توسط کیهان گستر مانا می‌توان به سرویس دوره‌ای ،نگهداری روزانه و تعمیرات فوری اشاره کرد. تیم تخصصی این شرکت به صورت منظم و به موقع به آسانسور شما سرویس‌دهی می‌کند و مانع از وقفه در عملکرد آن می‌شود. همچنین، در صورت بروز هر گونه خرابی، تیم فنی کیهان گستر مانا در کوتاهترین زمان ممکن به شما خدمت خواهد رساند.


دیگر ویژگی‌هایی که کیهان گستر مانا را از سایر شرکت‌ها متمایز می‌کند عبارتند از: ارائه خدمات با قیمت مناسب، اطلاع رسانی منظم به مشتریان و همکاری با برند‌های معتبر و معروف در صنعت آسانسورسازی.

پس از کیهان گستر مانا برای سرویس، نگهداری و تعمیر آسانسورهای خود استفاده کنید و از تجربه بهترین خدمات برخوردار شوید. تماس بگیرید و همین امروز روز شروعی جدید برای آسانسور شما باشد.


مرکز تعمیرات فوری آسانسور در محدوده شهران

اگر برد یا تابلو فرمان آسانسور شما نیازمند تعمیر یا تعویض است و در محدوده شهران تهران به دنبال مرکزی با تجربه و متخصص در این زمینه می‌گردید ، کیهان گستر، مرکز تعمیر برد و تابلو فرمان و موتور آسانسور در محدوده شهران تهران، آماده ارائه خدمات گسترده و حرفه‌ای به شماست. با بیش از 20 سال سابقه تخصصی در این صنعت، تیم متخصص ما آماده است تا برد و تابلو فرمان آسانسور شما را به بهترین شکل ممکن تعمیر یا تعویض کند.


با تکیه بر تجربه و دانش فنی ما، قادر به تشخیص دقیق و تعمیر سریع هرگونه خرابی در بردها و تابلوهای فرمان آسانسور خواهیم بود. علاوه بر این، واحد موتور آسانسور نیز توسط تیم ما انجام می‌شود تا به شما اطمینان دهیم که آسانسور شما بلافاصله پس از تعمیر، به بهترین کارایی خود برگردد.


از دیگر خدمات ارائه شده توسط ما می‌توان به برنامه‌ریزی و نصب سیستم‌های مدرن کنترل و راه‌اندازی آسانسورها، ارائه خدمات پیشگیری و نگهداری دوره‌ای، و همچنین تامین قطعات یدکی اصلی بردها و موتورهای آسانسور اشاره کرد.


همچنین در کیهان گستر، اولویت ما رضایت شماست. به همین دلیل، تمامی خدمات ارائه شده توسط ما با استفاده از قطعات اصلی و با کیفیت برتر انجام می‌شود تا مطمئن شویم که نیازهای شما به بهترین شکل ممکن برطرف می‌شوند.


پس از کیهان گستر استفاده کنید و آسانسور خود را در اختیار تیم حرفه‌ای و مجرب ما قرار دهید. با اینکه ما در محدوده شهران تهران فعالیت می‌کنیم، اما خدمات ارزشمند ما به سراسر تهران ارسال می‌شوند.

کیهان گستر، برای تعمیر برد و تابلو فرمان و موتور آسانسور شما آماده است. به جای تنش و استرس، به ما اعتماد کنید و خدمات با کیفیت بالا را تجربه کنید.


مسئولیت مالکین و مدیران ساختمان در قبال آسانسورها چیست ؟

اگر سرویس و نگهداری مستمر و بازرسی ادواری سالیانه برای آسانسور، انجام نشود و حادثه ای همراه با ایجاد جرح در مسافرین آسانسور، به وقوع بپیوندد، کلیه مسئولیتهای حقوقی و کیفری آن بر عهده مدیر یا مالک ساختمان است و با توجه به اطلاع رسانی سازمان استاندارد در جراید، دیگر توجیهی برای فرار از مسئولیت در محاکم قضایی وجود ندارد!


لازم به توضیح است که؛ مطابق استاندارد ملی 1_6303 و دستورالعملهای جاری، گواهی ایمنی صادره توسط شرکتهای بازرسی، تنها یکسال اعتبار دارد و آسانسورهای در حال بهره برداری، که سرویس و نگهداری مستمر ماهانه دارند، باید بصورت سالیانه بازرسی ادواری شوند.


کاهش راندمان سیستم هیدرولیک :

کاهش راندمان سیستم هیدرولیک، اولین نشانه کارکرد نامناسب سیستم است. عمده ترین این علامت ها افزایش زمان هر سیکل سیستم و یا پاسخ کند مدار هیدرولیک است.
نکته مهم این که در یک سیکل هیدرولیک، جریان سیال، تعیین کننده سرعت مکانیسم عمل کننده است، بنابراین هر گونه کاهش در سرعت مکانیسم عمل کننده، نشان دهنده کاهش جریان سیال خواهد بود. کاهش حجم سیال در مسیر سیکل هیدرولیک می تواند ناشی از نشتی های داخلی و یا خارجی باشد.


معمولاً نشتی های خارجی واضح و قابل برطرف کردن هستند، اما نشتی های داخلی که ممکن است در پمپ، شیرها و یا مکانیسم عمل کننده باشد، توسط اشعه ایکس قابل تشخیص هستند . همان طور که گفته شد نشتی های داخلی باعث ایجاد افت فشار و افزایش درجه حرارت می شوند . بنابراین استفاده از ابزاری مانند دماسنج مادون قرمز برای یافتن نشتی داخلی در قطعات، کارآمد خواهد بود.


توجه : استفاده از این روش در تمام موارد، روشی مناسب و پاسخگو نیست.
در یک جمع بندی کلی می توان گفت :
کلیه موارد یاد شده به عنوان نشانه های کارکرد نامناسب سیستم هیدرولیک در ارتباط با یکدیگر هستند ، بدین معنی که نشتی داخلی باعث افزایش درجه حرارت می شود و با افزایش درجه حرارت، ویسکوزیته سیال کاهش می یابد و به تبع آن مقادیر نشتی افزایش یافته و با افزایش آن، درجه حرارت سیال بیشتر می شود و این سیکل ادامه می یابد .  


این مطلب را به اشتراک بگذارید:
تبلیغات
چند آگهی دیگر