پنج شنبه 10 خرداد 1403، 30 May 2024


مشخصات آگهی
تعداد بازدید: 154

تعمیر و سرویس آسانسور جردن

تعمیرکار رفع خرابی انواع آسانسور هیدرولیک و کششی در جردن تهران 09125376268 بهترین شرکت سرویسکار دوره ای و نگهداری پشتیبانی آسانسور محدوده جردن مرکز خدمات تعمیرات برد و تابلو و موتور آسانسور جردن

نام و نام خانوادگی:

مهندس رفیعی

موقعیت:

تهران

تاریخ ارسال:

29 آبان 1402 ساعت 10:56

تاریخ انقضا:

30 آبان 1410

تلفن تماس:

02146130971

موبایل:

09125376268

پست الکترونیکی:

kgmelevator@gmail.com

آدرس:

-

متن آگهی

تعمیرکار و سرویسکار آسانسور در محدوده جردن تهران

با کمال خرسندی به شما اعلام می‌کنیم که کیهان گستر مانا، شرکتی برتر در زمینه سرویس، نگهداری و تعمیر آسانسور در جردن تهران، آماده ارائه خدمات حرفه‌ای به شماست.

آسانسور، قلب هر ساختمانی است و برای عملکرد صحیح و ایمنی در هر زمان نیاز به مراقبت و تعمیرات دوره‌ای دارد. در کیهان گستر مانا، تیمی از متخصصان مجرب و با تجربه در این زمینه فعالیت می‌کنند که با بهره‌گیری از آخرین دستاوردهای علمی و تکنولوژیک، به صورت حرفه‌ای و به موقع، تمامی نیازهای آسانسور شما را پاسخگو خواهند بود.

مزایای انتخاب کیهان گستر مانا برای سرویس، نگهداری و تعمیر آسانسور شما عبارتند از:
1. کیفیت بالا: با توجه به استفاده از قطعات اصلی و با کیفیت و نیز رعایت استانداردهای بین‌المللی، بهترین خدمات را برای آسانسور شما فراهم می‌کنیم.
2. پاسخگویی سریع: تیم ما در هر زمان آماده پاسخ دادن به تمامی نیازها و درخواست‌های شماست.
3. همراهی در زمان بروز خطا: در صورت عملکرد ناصحیح یا خرابی آسانسور، تیم فنی ما در کمترین زمان ممکن حضور یافته و خطا را رفع خواهد کرد.
4. قیمت مناسب: با ارائه خدمات با کیفیت و در عین حال با قیمتی مناسب، سعی در رضایت‌مندی شما داریم.
5. قرارداد پایدار: بر اساس نیاز شما، قرارداد پایداری برای سرویس و نگهداری آسانسور منعقد خواهیم کرد تا تضمین کننده کارکرد صحیح و بهینه آسانسور شما باشیم.


اگر به دنبال یک شرکت حرفه‌ای و معتبر در زمینه سرویس، نگهداری و تعمیر آسانسور در جردن تهران هستید، کیهان گستر مانا در کنار شما خواهد بود. با ما تماس بگیرید و به تجربه بی‌نظیری از خدمات آسانسور خواهید رسید.


مرکز تعمیرات موتور آسانسور در محدوده جردن

آیا برای تعمیر و نگهداری بردها و تابلوهای فرمان آسانسور خود به دنبال یک متخصص حرفه‌ای و معتبر در محدوده جردن تهران هستید؟ بهترین انتخاب برای شما، کیهان گستر مرکز تعمیر برد و تابلو فرمان و موتور آسانسور است.


کیهان گستر با سال‌ها تجربه درخشان در زمینه تعمیر و نگهداری بردها و تابلوهای فرمان آسانسور، نامی برتر و قابل اعتماد در عرصه خدمات آسانسور دارد. تیم متخصص و واجد تجربه این مرکز، با استفاده از تکنولوژی روز و تجهیزات پیشرفته، به بهترین نحو مراقبت و تعمیر بردها و تابلوهای فرمان آسانسور شما می‌پردازند.


اهمیت تابلو فرمان در عملکرد صحیح و امنیت آسانسورها بسیار بالاست و لذا همواره نیاز به تعمیرات دوره‌ای و پیشگیرانه دارد. با خدمات کیهان گستر، دردسرهای مربوط به عملکرد نامناسب یا اشکالات فنی در تابلو فرمان آسانسور خود را فراموش کنید. تخصص و مهارت متخصصان ما، همیشه آماده ارائه خدمات تعمیر و نگهداری در کمترین زمان ممکن برای شماست.


علاوه بر تابلوهای فرمان، متخصصان کیهان گستر نیز در زمینه تعمیر موتورهای آسانسور فعالیت می‌کنند. نیروهای ما حرفه‌ای و با تجربه در نگهداری و تعمیر موتورهای آسانسور هستند و با استفاده از تجهیزات پیشرفته، تمام اشکالات و مشکلات موتورهای آسانسور شما را به سرعت برطرف می‌کنند.


بنابراین، اگر به دنبال خدمات تعمیر و نگهداری بردها و تابلوهای فرمان و موتورهای آسانسور خود در محدوده جردن تهران هستید، کیهان گستر مرکز تعمیر برد و تابلو فرمان و موتور آسانسور را به شما توصیه می‌کنیم. تماس با ما برای دریافت خدمات بی‌نظیر و تضمین شده در زمینه تعمیر و نگهداری آسانسورها بهترین تصمیمی است که می‌توانید برای خودتان بگیرید.


انواع جکهای آسانسور از لحاظ ساختار : 

1- جک های مستقیم (DIRECT) : 
در این روش پیستون مستقیماً به کابین متصل گردیده و سرعت و مقدار حرکت جک همواره با حرکت کابین برابر می باشد . (سیستم 1:1) 


الف- جک مستقیم مرکزی (DIRECT CENTRAL) : 
جک مستقیماً به زیر کابین متصل می گردد در این حالت از فضای چاه آسانسور حداکثر استفاده برای مساحت کابین میسر می گردد .
در این نوع بالابر ، کفی بالابر که میتواند بالابر نفربر ، باربر ، خودروبر و ... باشد توسط 4 ریل فیکس می شود و در زیر آن یک جک نصب می شود.
بالابر جک مستقیم از زیر ایمنی بسیار بالایی دارد  زیرا در آن از سیم بکسل ، زنجیر چرخ و ... استفاده نمی شود.


 ب- جک مستقیم کناری (DIRECT SIDE) :
جک مستقیماً به زیر یوک بالای کابین متصل می گردد و در این حالت مقداری از فضای چاهک آسانسور صرف استقرار جک گردیده و فضای کمتری برای کابین باقی می ماند لیکن نیازی به کندن زمین و دفن جک نمی باشد . 
  
  
2- جکهای غیر مستقیم (INDIRECT) : 
در این روش پیستون باعث حرکت یک پولی گردیده که این پولی از طریق چند رشته سیم بکسل (که یک سر آنها به کابین و سر دیگر به کف چاله آسانسور مهار گردیده) باعث حرکت کابین میشود . ضمن اینکه سرعت و حرکت کابین نیز دو برابر خواهد شد از این روست که این روش به سیستم 2:1 معروف گردیده است، لذا با استقرار غیر مستقیم جک، امکان استفاده از جکی با نصف طول تراول پدید می آید که این امر موجب صرفه جویی اقتصادی در بسیاری از پروژه ها می گردد . 
   

3- جکهای چند مرحله ای (Telescopic) : 
جک های تلسکوپی نیاز به فضای کمتری در زیر کابین داشته (چاله جک) و از این رو منطقی است که هر گاه محدودیت فضای چاله داشته باشیم به سراغ این نوع جک ها برویم . معمولاً جک های تلسکوپی در دو نوع دو مرحله ای و سه مرحله ای تولید می گردند . 
(ضمن اینکه حداکثر فشار استاتیکی مجاز برای جک های یک مرحله ای 45 بار و جک های تلسکوپی 40 بار می باشد) . 


در برخی پروژه ها که دارای طول مسیر حرکتی طولانی می باشند بعلت محدودیت های ناشی از حمل و نقل و جایگذاری جک در چاهک آسانسور، جکهای یک مرحله ای بصورت دو تکه تولید و در محل پروژه بهم متصل میگردند .


این مطلب را به اشتراک بگذارید:
تبلیغات
چند آگهی دیگر